TECHTEXTIL FRANKFURT 2019

Jste srdečně vítáni na našem stánku 4.2 L33 na TechTextil Frankfurt 2019. Pokud si s námi přejete domluvit schůzku, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Nové výrobky ze Silica skelných vláken.

Chystáme pro Vás nové výrobky ze Silica skelných vláken, jenž mohou být použity v teplotách až do 1000°C. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Hledáme pracovníka do výroby

Staňte se i vy součástí naší společnosti. Stačí kliknout zde a dozvíte se více.

Politika jakostiPolitika kvality a životního prostředí společnosti KOBE-cz s.r.o.

Naše společnost byla založena 11.12.2002 jako prodejní a servisní firma. Po postupném doplňování moderního strojního vybavení na zpracování netkaných textilií ze skelných vláken jsme se staly významným výrobcem s pevným postavením na evropském trhu. V současnosti jsou výrobní kapacity společnosti umístěny ve vlastním objektu v průmyslové zóně U Sladovny v Hodonicích a svůj objekt neustále rozšiřujeme a modernizujeme což umožňuje zvýšení kapacity a kvality výrobků, rozšíření sortimentu výrobků, úspory energií, zkvalitnění životního prostředí a zlepšení pracovních podmínek zaměstnanců. KOBE-cz s.r.o. je relativně mladá společnost s mladými, aktivními zaměstnanci, jejichž potenciál se snaží plně rozvinout a využít. Dlouhodobým záměrem vedení společnosti je produkce kvalitních výrobků, usměrňování výroby a služeb na základě požadavků zákazníků a usilujeme o ochranu životního prostředí ve všech našich činnostech. K naplnění našeho záměru využíváme moderních způsobů řízení podle mezinárodně uznávaných norem ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001. Vedení společnosti si je vědomo, že úspěch společnosti v náročném konkurenčním prostředí závisí zejména na zapojení a přístupu každého pracovníka. Proto jdou představitelé společnosti příkladem a podporují pracovníky při dodržování následujících zásad:

  • Plníme zákonné požadavky související s podnikáním a další požadavky zainteresovaných stran.
  • Těsnou spoluprací se zákazníky reagujeme na jejich potřeby a požadavky, neboť věříme, že základem hospodářského úspěchu a budoucího růstu naší společnosti je spokojenost zákazníka.
  • Průběžným vzděláváním zaměstnanců, zvyšováním jejich kvalifikace a poskytováním informací zajišťujeme vědomí odpovědnosti za kvalitu, ochranu životního prostředí a bezpečnosti práce.
  • Zlepšujeme ochranu životního prostředí v našich provozech, a to především prevencí znečišťování. Naší snahou je co nejmenší zatěžování životního prostředí využitím alternativních a hospodárných technologií.
  • Na základě strategického plánování, vycházejícího z analýz nashromážděných údajů upravujeme vnitřní procesy v podniku tak, aby co nejlépe zajistily budoucí rozvoj firmy, požadavky zákazníků ale i kvality výrobků a zlepšilii environmentální profil společnosti.
  • Vedeme dialog se zákazníky, partnery, sousedy, místními úřady a občanskými sdruženími usilujeme o pochopení pro naše podnikání a vzájemnou spolupráci, zjišťujeme a přezkoumáváme vzájemné potřeby a očekávání.
  • Informujeme naše dodavatele o naší činnosti a z toho vyplývajících potřebách. Určujeme podmínky dodavatelům ve vztahu k zabezpečování kvality výrobků a  ochraně životního prostředí a vytváříme s nimi vzájemně prospěšné partnerské vztahy.

2.2.2017 v Hodonicích

František Beno - jednatel společnosti

Poptávkový formulář

Telefon

+420 777 674 773

+420 777 665 068

 

Adresa provozovny

U Sladovny 430, 671 25 Hodonice

Kontaktní osoba: František Beno

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 7.00 - 15.00

Společnost KOBE-cz s.r.o. je zapsána u Krajského soudu v Brně pod spisovou značkou
C 42772.
IČO: 26305101
DIČO: CZ26305101

Jsme plátci DPH.